14.08.2023r. - Sekretariat będzie nieczynny

klasa Informatyka z programowaniem

Liceum Ogólnokształcące

klasa Informatyka z programowaniem

Zapisz się już dziś

Wpisowe: 0zł

Czesne: 1200 zł/mc

Klasa: Matematyczno-fizyczna

Przedmioty rozszerzone: fizyka, j. angielski, matematyka

Okres nauki: 4 lata

Liczba miejsc ograniczona

Przyjmujemy również Uczniów do
I, II, III oraz IV klasy przez cały Rok Szkolny

Zapisy do klasy Informatycznej trwają

Odtwórz wideo

dowiedz się więcej

klasa Informatyka z programowaniem

Klasa Informatyczna z programowaniem w Warszawie to sposób na zdobycie kompetencji w Programowaniu, którą można zdobyć w swojej karierze zawodowej.

Informatyka to dziedzina, w której programowanie odgrywa ważną rolę. Programowanie jest procesem tworzenia kodu, który jest interpretowany przez komputer. Istnieją różne języki programowania, takie jak C++, Python, Java, itp. Aby być skutecznym programistą, niezbędne jest zrozumienie podstaw algorytmów i struktur danych. Programowanie wymaga ciągłego uczenia się i doskonalenia swoich umiejętności, ponieważ branża informatyczna ciągle się rozwija i pojawiają się nowe technologie. Wiedza z zakresu programowania jest przydatna w wielu różnych dziedzinach, takich jak gry komputerowe, aplikacje mobilne, inteligentne systemy, itp. W specjalności informatycznej z programowaniem, niezbędne jest nie tylko zrozumienie teorii, ale także praktyczne doświadczenie w tworzeniu kodu i rozwiązywaniu problemów.

Jeżeli jednak okazało by się, że wybrana klasa nie jest dla Ciebie w swojej ofercie posiadamy również inne klasy m.in Społeczno-prawna czy Psychologiczno-pedagogiczna. Istnieje jednak możliwość, iż żadna z klas licealnych nie będzie odpowiednia. Tutaj zachęcamy do zapoznania się z ofertą Najlepsze Technikum.

Wybierz coś dla siebie

Dedykowane fakultety

Podstawy programowania

Programowanie jest procesem tworzenia i implementacji instrukcji dla komputera, które będą wykonywane jako zadania. Podstawy programowania obejmują zrozumienie języków programowania, logiki i algorytmów, oraz narzędzi i środowisk do tworzenia oprogramowania. Programowanie jest używane do realizacji różnych celów, takich jak automatyzacja, tworzenie gier, aplikacji i witryn internetowych. Wiedza na temat podstaw programowania jest bardzo przydatna w wielu dziedzinach, takich jak informatyka, inżynieria, nauki przyrodnicze i biznes.

Podstawy projektowania stron

Podstawy programowania stron internetowych obejmują znajomość języków HTML, CSS i JavaScript. Pozwala to na tworzenie i formatowanie treści na stronie, a także dodawanie interaktywnych elementów. Dobrze jest też znać zasady projektowania i użyteczności, aby stworzyć przyjazną dla użytkownika stronę. Wiedza na temat serwerów i baz danych jest również przydatna. Współczesne technologie, takie jak frameworki i zarządzane systemy CMS, umożliwiają łatwiejsze i szybsze tworzenie stron.

Co więcej

Wszystkie fakultety

szkoła liderów

Patronem LICEUM jest Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Zajęcia praktyczne odbywają się profesjonalnych pracowniach Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu. Co ważne, Akademickie Liceum Ogólnokształcące współdzieli sale wykładowe i pracownie z uczelnią, co gwarantuje najwyższy poziom wyposażenia klas, jaki osiągalny jest tylko w prestiżowych szkołach niepublicznych.

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, lub do policealnych szkół SKK. Uczniowie naszego liceum otrzymają także przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na wydziałach nauk o zdrowiu.

najlepsze pracownie

ZAJĘCIA PRaKTYCZNE

nowoczesna edukacja

SZKOŁA PRZYJAZNA I OTWARTA

Umów się na spotkanie z dyrektorem

Dyżury dyrektora

ALO-Marta-Krajkowska

napisz do nas

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wniosek o przyjęcie do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego

rok szkolny 2024/2025

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.